Ledning

Mattias Lyckberg
VD

Göteborg
Direkt: 0733-336080

mattias.lyckberg@intenso.se
LinkedIn

Nicole Diener
Regionchef Väst

Göteborg
Direkt: 0735-258686

nicole.diener@intenso.se
LinkedIn

Christofer Dahlman
Regionchef Syd

Malmö
Direkt: 0702-469300

christofer.dahlman@intenso.se
LinkedIn

Dan Andersson
Koncernchef Intensogruppen


Direkt: 0708-12 88 88

dan.andersson@saljpoolen.se

Rekryteringskonsulter

Josefine Petersson
Rekryteringskonsult

Göteborg
Direkt: 0702-501429

josefine.petersson@intenso.se
LinkedIn

Malou Magnusson
Rekryteringskonsult

Göteborg
Direkt: 0707-588745

malou.magnusson@intenso.se
LinkedIn

Maria Ahlén
Rekryteringskonsult

Göteborg
Direkt: 0708-490288

maria.ahlen@intenso.se
LinkedIn

Cassandra Åkerblad
Researcher / Rekryteringskonsult

Göteborg
Direkt: 0720-708970

cassandra.akerblad@intenso.se
LinkedIn

Therése Ljungbeck
Researcher

Göteborg
Direkt: 0724-021975

therese.ljungbeck@intenso.se
LinkedIn

Tina Kervall
Rekryteringskonsult

Malmö
Direkt: 0720-762334

tina.kervall@intenso.se
LinkedIn

Anders Johansson
Affärsområdesansvarig IT

Malmö
Direkt: 0723-063526

anders.johansson@intenso.se
LinkedIn

Alexandra Hartzell
Researcher IT

Linköping
Direkt: 031-70 45 173

alexandra.hartzell@saljpoolen.se
LinkedIn

Övriga

Annika Wedberg
Affärsomreådesansvarig GDS

Göteborg
Direkt: 031-70 45 197

annika.wedberg@saljpoolen.se
LinkedIn

Alexandra Muñoz
Account Manager

Stockholm
Direkt: 08-514 816 45

alexandra.munoz@intenso.se
LinkedIn

Mattias Klasson
Affärsutvecklare

Göteborg
Direkt: 0734-10 04 66

mattias.klasson@saljpoolen.se
LinkedIn

Alexandra Alfredsson
Sälj- och marknadskoordinator

Göteborg
Direkt: 031-7045185

alexandra.alfredsson@saljpoolen.se
LinkedIn

Maria Tedeman
Digital producent

Göteborg
Direkt: 031-7045191

maria.tedeman@saljpoolen.se
LinkedIn

Tünde Isaksson
Innesäljare

Stockholm
Direkt: 08-514 816 47

tunde.isaksson@saljpoolen.se
LinkedIn

Lina Grettve
Ekonomiansvarig

Göteborg
Direkt: 031-7045184

lina.grettve@saljpoolen.se
LinkedIn

Julia Lindhult
Administratör

Göteborg
Direkt: 031-70 45 179

julia.lindhult@saljpoolen.se
LinkedIn

Klippan 1 A
414 51 Göteborg
Klicka för vägvisning

Dalagatan 34
113 24 Stockholm
Klicka för vägvisning

Adelgatan 9
211 22 Malmö
Klicka för vägvisning

Apotekaregatan 11
582 24 Linköping
Klicka för vägvisning

Västra Storgatan 12
553 15 Jönköping
Klicka för vägvisning

Hör av dig!

Det går också utmärkt att kontakta oss via formuläret nedan.