Intenso Teknikrekrytering

Tel: 031 - 704 51 70

Klippan 1 A
414 51 Göteborg
Klicka för vägvisning

Dalagatan 34
113 24 Stockholm
Klicka för vägvisning

Husargatan 3
211 28 Malmö
Klicka för vägvisning

Mattias Lyckberg
Rekrykteringskonsult/VD

Göteborg
Direkt: 031-7045172
Mobil: 0733-336080
mattias.lyckberg@intenso.se

Nicole Diener
Rekryteringskonsult/Regionchef

Göteborg
Direkt: 031-7045177
Mobil: 0735-258686
nicole.diener@intenso.se

Christofer Dahlman
Rekryteringskonsult/Regionchef

Malmö
Direkt:
Mobil: 0702-469300
christofer.dahlman@intenso.se

Maria Ahlén
Rekryteringskonsult

Göteborg
Direkt: 031-7045174
Mobil: 0708-490288
maria.ahlen@intenso.se

Malou Magnusson
Rekryteringskonsult

Göteborg
Direkt: 031-7045176
Mobil: 0707-588745
malou.magnusson@intenso.se

Josefine Petersson
Rekryteringskonsult

Göteborg
Direkt: 031-7045178
Mobil: 0702-501429
josefine.petersson@intenso.se

Johan Ohlander
Rekryteringskonsult

Malmö
Direkt: 040-6606721
Mobil: 0720-712143
johan.ohlander@intenso.se

Maria Tedeman
Digital producent

Göteborg
Direkt: 031-7045191

maria.tedeman@saljpoolen.se

Alexandra Alfredsson
Sälj- och marknadskoordinator

Göteborg
Direkt: 031-7045185

alexandra.alfredsson@saljpoolen.se

Lina Grettve
Ekonomiansvarig

Göteborg
Direkt: 031-7045184

lina.grettve@saljpoolen.se

Hör av dig!

Det går också utmärkt att kontakta oss via formuläret nedan.