Intenso Teknikrekrytering

Tel: 031 - 704 51 70

Klippan 1 A
414 51 Göteborg
Klicka för vägvisning

Dalagatan 34
113 24 Stockholm
Klicka för vägvisning

Adelgatan 9
211 22 Malmö
Klicka för vägvisning

Mattias Lyckberg
Rekrykteringskonsult/VD

Göteborg
Direkt: 031-7045172
Mobil: 0733-336080
mattias.lyckberg@intenso.se
LinkedIn

Nicole Diener
Rekryteringskonsult/Regionchef

Göteborg
Direkt: 031-7045177
Mobil: 0735-258686
nicole.diener@intenso.se
LinkedIn

Christofer Dahlman
Rekryteringskonsult/Regionchef

Malmö
Direkt: 040-6606726
Mobil: 0702-469300
christofer.dahlman@intenso.se
LinkedIn

Maria Ahlén
Rekryteringskonsult (föräldraledig)

Göteborg
Direkt: 031-7045174
Mobil: 0708-490288
maria.ahlen@intenso.se
LinkedIn

Malou Magnusson
Rekryteringskonsult

Göteborg
Direkt: 031-7045176
Mobil: 0707-588745
malou.magnusson@intenso.se
LinkedIn

Josefine Petersson
Rekryteringskonsult

Göteborg
Direkt: 031-7045178
Mobil: 0702-501429
josefine.petersson@intenso.se
LinkedIn

Therese Mårtensson
Researcher / Rekryteringskonsult

Göteborg
Direkt: 031-7045198
Mobil: 0720-708970
therese.martensson@intenso.se
LinkedIn

Anders Johansson
Rekryteringskonsult

Malmö
Direkt:
Mobil: 0723-063526
anders.johansson@intenso.se
LinkedIn

Tina Kervall
Rekryteringskonsult

Malmö
Direkt: 040-6606721
Mobil: 0720-762334
tina.kervall@intenso.se
LinkedIn

Maria Tedeman
Digital producent

Göteborg
Direkt: 031-7045191

maria.tedeman@saljpoolen.se
LinkedIn

Alexandra Alfredsson
Sälj- och marknadskoordinator

Göteborg
Direkt: 031-7045185

alexandra.alfredsson@saljpoolen.se
LinkedIn

Lina Grettve
Ekonomiansvarig

Göteborg
Direkt: 031-7045184

lina.grettve@saljpoolen.se
LinkedIn

Hör av dig!

Det går också utmärkt att kontakta oss via formuläret nedan.